APEX Biotech Ltd.

Produktų & paslaugos

Knowledge
Namuose > Žinios > Turinys

Privalumai pieno dagilis ekstraktas

Source: | Updated: Nov 17, 2015

Kai kurie pagrindiniai privalumai pieno dagilis ekstraktas-silimarino ir silybin

1) kepenų trauka

Pieno thistle padeda su bendra kepenų problemų, įskaitant gelta (tai kai oda tampa spalvą/geltona), kepenų skausmas ir patinimas. Remiantis romaną "The One žemės vaistažolių Sourcebook", flavonoidų atrado margainio sėklos pridėti didelis kepenų regeneruoti ir apsaugoti rasti kitų dalių pieno thistle savybės. Flavonoidų turės gilus rezultatų organizmo imuninė sistema, tokiu būdu didinant organizmo gebėjimą atsispirti ligos. Jie padeda stabilizuoti ląstelių membranas ir kontroliuoti ląstelių funkcijos. Pieno thistle yra taip pat manoma, kad būti naudinga šios problemos: ūminis Virusinis hepatitas, medžiagų apykaitos ligos, nuolat nuolatinis hepatito ir kepenų cirozė.

2) vėžys

Kai kurie pradžioje mokslinius tyrimus žolė taip pat rodo, kad Silimarinas pieno thistle gali turėti priešvėžinio poveikio. Jis yra galingas anti-Oksidatorius savybių ir buvo įrodyta, kad slopina krūties, žmogaus prostatos ir gimdos kaklelio vėžio ląsteles į mėgintuvėlius. Daugiau tyrimų reikia patikrinti, ar žolė veiksmingą ar saugią asmenims su šių rūšių vėžio.

3) didelis cholesterolio kiekis

Vienas gyvūnų tyrimas atrado kad silimarino (veiksmingas junginys, pieno thistle) dirbtų taip veiksmingai kaip į cholesterolio kiekį mažinančių vaistų probucol, su papildoma nauda gerokai padidinti DTL cholesterolio kiekį. Reikia daugiau tyrimų asmenims.

4) tulžies ir tulžies pūslės

Tai yra pirmiau minėtas silimarino viduje pieno thistle gali padidinti tulžies tirpumą, kuri skatina savo apyvartą. Kai jums reikia išvengti arba ištaisyti tulžies akmenys gali būti labai naudinga. Tulžies akmenys yra daug mažesnė tikimybė, kad forma, kai tulžis geriau cirkuliuoti. Mokslininkai demonstruoja, kad įprastai naudoti pieno thistle gali būti pastebimas tulžies 's cholesterolio kiekio sumažėjimą.

5) nutukimas

Labai mažai žmonių pripažįsta kepenys yra riebalų mažinimo funkcija. Padidinti kepenų funkcijos dažnai nepaisoma beveik visi svorio netekimas planuose. Kepenys yra labai valo kraują ir metabolizuojančių riebalų kiekį organizme. Kaip kepenų gebėjimą veikti yra padidinus silimarino, riebalų gali baigtis yra metabolizuojamas greičiau. Tai reiškia, kad dėl to tai yra daug lengviau visiems mums prarasti svorio.

6) mūsų oda

Oda yra esminius organas, valymo ir didžiausias organas kūno sudėjimą. Psoriazė turėtų atsirasti nes egzistavimo specifinių toksinų per mūsų kraują. Yra keletas bitus įrodymų, kurie rodo susirgti psoriaze kaip galimą ryšį su nenormalūs kepenų funkcijos. Taigi, dėl padeda kepenų, vienas iš privalumų pieno usnis, kad ji padeda mūsų odai bus sveikiau per padidėjęs kepenų funkcijos.

APEX's pieno dagilis ekstraktas gali tilpti 80 % silimarino ir 90 % silybin, ir apie pieno dagilis ekstraktas, didžiąją dalį laiko, ji gali būti įtraukta į sveikatos priežiūros produktus kaip pagrindinis vaistažolių supplement.welcome tartis su mumis, jei turite kokių nors klausimų apie mūsų pieno dagilis ekstraktas.

Tyrimo
Susisiekite su mumis
Adresas: Nr.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech Zone, Xi'an 710077, Kinija.
Telefono: +86 (29) 8860 1330
Faksas: +86(29) 8860 9131
El. paštas:info@apex-bio.com
Namuose | Apie mus | Produktų & paslaugos | žinios | Žinios | Kokybės kontrolės | Susisiekite su mumis | Mobilusis telefonas | XML | Pagrindinis puslapis